Web Sitemizde, Dünyanın En Kaliteli, Sağlıklı Ve Estetik
Cinsel Sağlık Ve Yetişkin Ürünleri Satılmaktadır.

Bu Sebeple, 18 Yaşından Küçük Kullanıcıların Web Sitemizi
Gezmeleri Ve Sitemizden Alışveriş Yapmaları
KESİNLİKLE YASAKTIR.

18 Yaşından Büyük Müsünüz?
EVET HAYIR
Ziyaretçiler Bu Siteye Girmekle Yasal Ve Diğer Tüm Sakıncalı Sorumlulukları Üstlenmeyi Kabul Ve Taahhüt Eder.
Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız
TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

XLSUCKER PENİS POMPASI

STOK DURUMU : Stokta Mevcut
STOK KODU : E22145

₺ 145,00

Renk
Adet
Müşteri oyları
+- ÜRÜN BİLGİSİ

Her açıdan ideal penis pompası; XLsucker

Penisiniz üç bölüme ayrılmıştır, üstteki iki büyük bölüm sizin erektil dokunuzdur (Korpora Kavernosa), ve alttaki küçük olan da idrarı çıkardığınız ve boşalma işlemini sağladığınız (Korpus Spongisum) yerdir. Erekte olduğunuzda, beyniniz penisinize kan göndererek, erektil dokunuzu dolduran bir hormon salgılar. Korpora Kavernosa’ daki kan boşlukları tamamen dolar, bu da ereksiyonu sağlar. Korpora Kavernosa’ nızın doldurabildiği maksimum, kan damarlarınızın miktarı ile ilgilidir.

XLsucker’ ı ne kadar çok kullanırsanız, damarlar da daha fazla kan akışına izin vererek ve dokuyu doldurarak, o kadar büyür. Bu penisiniz için vücut geliştirme gibidir.

XLsucker nasıl çalışır?

Kullanıma başlamadan önce, penis pompasının tabanına bir miktar kayganlaştırıcı sürün. Böylece, penis pompasının vücudunuza yapışmasını sağlayarak, hava basıncının dışarı kaçmasını engelleyeceksiniz. Daha sonra, penisinizi (testis torbasını değil) XLsucker’ ın 5 cm çapı ve 19,5 cm uzunluğundaki silindir gövdesinin içine yerleştirin. Daha sonra, vakum pompasını yavaşça sıkarak silindirin içerisindeki hava basıncısını arttırın. Penisinizin büyüdüğünü göreceksiniz. Başlangıçta her seans için 10 dakika öneriyoruz. İlerleyen zamanlarda bu süreyi 15 dakikaya çıkartabilirsiniz. En iyi sonuç için üniteyi haftada üç kereden az olmamak kaydıyla her gün bir defa kullanın. Çalışmanın sonunda, hızlı boşaltma (quick release) vanasını kullanarak hava basıncını boşaltabilirsiniz.

Penisinizi asla acı verecek kadar zorlamayınız, penis pompası eğlenceli bir tecrübedir…

Beklenen faydaları nelerdir?

XLsucker’ ı ilk kez kullandığınızda sonuçlarını göreceksiniz. Bununla birlikte birkaç saat içinde penisiniz küçülmeye başlayabilir. Bu tek gecelik bir mucize değildir. Ağırlık antrenmanına benzer. Eğer spor salonuna bir kere giderseniz, göstermelik şişmenizden başka bir değişiklik elde etmezsiniz. Vücudunuz gerçek bir değişim geçirmez. Eğer spor salonuna haftada 3 ya da 4 defa giderseniz, kalıcı olan değişimi görebilirsiniz. XLsucker bir egzersiz aleti ve geliştiricidir, sadece birkaç haftadan sonra gerçekten değişikliği fark etmeye başlarsınız. Fark edeceğiniz ilk şey, kalınlığınız ve uzunluğunuzdur, yumuşak hali daha büyür, XLsucker’ ın basıncı korpora kavonasa tüplerini açar, onları büyütür ve daha fazla kan depolar. Genel olarak, 1 ila 3 ay sonra, uzunluğu 1,5 cm. ya da daha fazla büyümeye başlar ve daha fazla kullandıkça daha uzun ve kalın bir penis ortaya çıkar.

  • Penisinizin uzunluğunu arttırır
  • Penisinizin kalınlığını arttırır
  • Hacim kazandırır
  • Eğri penisleri düzleştirir
  • Penisinizin başını büyütür
  • Sevişme sırasında daha çok dayanmanıza yardım eder

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Çocuklardan uzak tutulmalı ve saklanmalıdır. Eğer herhangi bir fiziksel şikâyetiniz varsa, ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız. Eğer son zamanlarda bu bölgeden ameliyat olmuş ya da ilk kullanımdan önce ya da sonra rahatsızlık duyuyorsanız, doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Penis Pompaları, Erektil İşlev Bozukluğu (EİB) için sağlık çalışanları tarafından tavsiye edilir. Ancak, kuşku duyduğunuz konularda lütfen doktorunuza danışın.

Renk: Mavi / Şeffaf

Ölçüler: 19,5 x 5 cm

Özellikler:

  • Kullanımı pratik ve kolay
  • Fiyatı uygun
  • Hızlı etkili

Marka/Ülke: XLsucker / Hollanda

+-YORUMLAR ( 0 )
Bu ürüne daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Ekle

BENZER ÜRÜNLER