Web Sitemizde, Dünyanın En Kaliteli, Sağlıklı Ve Estetik
Cinsel Sağlık Ve Yetişkin Ürünleri Satılmaktadır.

Bu Sebeple, 18 Yaşından Küçük Kullanıcıların Web Sitemizi
Gezmeleri Ve Sitemizden Alışveriş Yapmaları
KESİNLİKLE YASAKTIR.

18 Yaşından Büyük Müsünüz?
EVET HAYIR
Ziyaretçiler Bu Siteye Girmekle Yasal Ve Diğer Tüm Sakıncalı Sorumlulukları Üstlenmeyi Kabul Ve Taahhüt Eder.
Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız
TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

PJUR WOMAN AQUA KADINLARIN TERCİHİ - SU BAZLI KAYGANLAŞTIRICI 100ML

STOK DURUMU : Stokta Mevcut
STOK KODU : 10370

₺ 54,50

Adet
Müşteri oyları
+- ÜRÜN BİLGİSİ

pjur Woman Aqua Kadınların Tercihi - Su Bazlı Kayganlaştırıcı 100ml

Kadın cildinin ihtiyaçlarına en uygun su bazlı kayganlaştırıcı…

pjur Woman Aqua Kadınların Tercihi, kadın ve kadın cildinin ihtiyaçlarına en uygun olacak şekilde üretilmiştir. Üst seviye kayganlık özelliğine ek olarak cildi nemlendirici özelliği de bulunan pjur Woman Aqua Kadınların Tercihi’ nin, bu özellikleri sayesinde sadece genital bölgelerde değil, kuru ve tahriş olmuş bütün ciltte kullanımı son derece uygundur.

pjur Woman Aqua Kadınların Tercihi’ nin içeriğindeki su, cilt tarafından tamamen emildiği için geride hiçbir yapışkanlık olmaksızın mükemmel bir yumuşaklık hissi bırakır.

İçeriğinde hiçbir parfüm, katkı maddesi, koruyucu yer almayan pjur Woman Aqua Kadınların Tercihi, genital bölgede hormonsal problemler, stres, menopoz gibi etkenler sebebiyle artan nem ihtiyacının giderilmesinde en büyük yardımcıdır. pjur Woman Aqua Kadınların Tercihi’ ni her gün kullanabilir, sadece birkaç damla kullanım ile kişisel ve genital bakımınızı en üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Su bazlı olması sebebiyle, silikon oyuncaklarla birlikte kullanılabilir. Dermatolojik testlerden geçirilmiştir. Tatsız, renksiz ve kokusuzdur.

Ürün: En üst kalite su bazlı kayganlaştırıcı.

Ölçü: 100ml

Üretici Firma:pjur (www.pjur.com)

pjur Dünya Lideri

  • 1994’ te Alexander Giebel tarafından kurulan pjur firmasının ürünleri, ilk kurulduğu yıllarda sadece Almanya’ da satılırken, bugün dünya üzerinde 50’ den fazla ülkede satılmaktadır.
  • Merkezi Lüksemburg’ da bulunan pjur firmasının bütün ürünleri, Almanya’ daki üretim tesislerinde, en üst seviye kalite ve kontrol standartlarıyla üretilmektedir (MADE IN GERMANY).
  • Kayganlaştırıcıların eski Romalılar zamanından beri kullanıldığı bilinmekle beraber, ilk silikon bazlı kayganlaştırıcı pjur tarafından üretilmiştir. Bu müthiş ürün, pjur’ u kendi alanında dünyanın lider markası konumuna getirmiştir.
  • Günümüzde New York, Miami, Mexico City, Ho Chi Minh City, Hong Kong, Tokyo, Melbourne, Johannesburg, Moskova ve dünyanın daha bir çok şehrinde, kendi şubeleri ve birlikte çalıştığı partner şirketleri bulunan pjur, ülke distribütörü olarak çalıştığı firmaları büyük bir özen ve yüksek kalite standartlarıyla seçer.

Saflık ve Kalite

pjur markası için en önemli konu, güvenilirlik ve kalitedir. Her bir pjur ürünü, en doğal zevkin, saflık ve kaliteyle buluşması için tasarlanmıştır. Bu amaçla, pjur ürünlerinde hiçbir tatlandırıcı veya renklendirici kullanılmaz. Bütün pjur ürünleri, dermatolojik testlerden geçirilir ve en üst seviyedeki Alman kalite ve kontrol kriterlerine uygun olarak üretilir.

Bütün su ve silikon bazlı pjur ürünleri CE sertifikalıdır.

Dünya üzerinde hangi ülkede satılırsa satılsın, bütün pjur ürünleri Almanya’ da üretilmektedir (MADE IN GERMANY).

Araştırmacı ve Yenilikçi Anlayış

Aynı zamanda son derece araştırmacı ve yenilikçi olan pjur’ un bazı “ilk”leri : İlk silikon bazlı kayganlaştırıcı, içeriğinde lidocaine veya benzocaine bulunmayan ilk erkek geciktirici sprey, içeriğinde yer alan gingko, ginseng ve jojoba gibi etkili doğal katkı maddeleri sayesinde, kayganlığın yanı sıra güçlü bir ilave etki sağlayan çift etkili kayganlaştırıcılar (double effect glides)...

pjur Dünyasına Hoş Geldiniz...

+-YORUMLAR ( 0 )
Bu ürüne daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Ekle