Web Sitemizde, Dünyanın En Kaliteli, Sağlıklı Ve Estetik
Cinsel Sağlık Ve Yetişkin Ürünleri Satılmaktadır.

Bu Sebeple, 18 Yaşından Küçük Kullanıcıların Web Sitemizi
Gezmeleri Ve Sitemizden Alışveriş Yapmaları
KESİNLİKLE YASAKTIR.

18 Yaşından Büyük Müsünüz?
EVET HAYIR
Ziyaretçiler Bu Siteye Girmekle Yasal Ve Diğer Tüm Sakıncalı Sorumlulukları Üstlenmeyi Kabul Ve Taahhüt Eder.
Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız
TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

PJUR ANALYSE ME! ANAL KAYGANLAŞTIRICI

STOK DURUMU : Stokta Mevcut
STOK KODU : 10500

₺ 44,50

Ölçü
Adet
Müşteri oyları
+- ÜRÜN BİLGİSİ

pjur Analyse Me! Silikon Bazlı Anal Kayganlaştırıcı

ANAL GEVŞETİCİ VE RAHATLATICI ÖZELLİKLİ KAYGANLAŞTIRICI

Gevşetici ve rahatlatıcı özellikli yardımcınız...

pjur Analyse Me! Silikon Bazlı Anal Kayganlaştırıcı’ nın doğal katkı maddeleri içeren yenilikçi silikon formülü, anal ilişkiden rahat ve sıkıntısız bir zevk almanızı sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğinde bulunan ve cilt tarafından kolaylıkla emilen yüksek kaliteli Jojoba özü, anal sfinkter kasını gevşeterek rahatlatır.

pjur Analyse Me! Silikon Bazlı Anal Kayganlaştırıcı’ nınsilikon formülü, bölgedeki hassasiyeti azaltmadan ipeksi bir kayganlık hissi sağlayarak, anal ilişkiyi her iki taraf için de zevk dolu bir deneyime dönüştürür… Dermatolojik testlerden geçirilmiştir. Renksiz ve kokusuzdur. Prezervatifle birlikte kullanılabilir.

Ürün: Anal gevşetici ve rahatlatıcı özellikli silikon bazlı kayganlaştırıcı.

Ölçü: 30 ml / 100 ml

Üretici Firma: pjur (www.pjur.com)

pjur Dünya Lideri

  • 1994’ te Alexander Giebel tarafından kurulan pjur firmasının ürünleri, ilk kurulduğu yıllarda sadece Almanya’ da satılırken, bugün dünya üzerinde 50’ den fazla ülkede satılmaktadır.
  • Merkezi Lüksemburg’ da bulunan pjur firmasının bütün ürünleri, Almanya’ daki üretim tesislerinde, en üst seviye kalite ve kontrol standartlarıyla üretilmektedir(MADE IN GERMANY).
  • Kayganlaştırıcıların eski Romalılar zamanından beri kullanıldığı bilinmekle beraber, ilk silikon bazlı kayganlaştırıcı pjur tarafından üretilmiştir. Bu müthiş ürün, pjur’ u kendi alanında dünyanın lider markası konumuna getirmiştir.
  • Günümüzde New York, Miami, Mexico City, Ho Chi Minh City, Hong Kong, Tokyo, Melbourne, Johannesburg, Moskova ve dünyanın daha bir çok şehrinde, kendi şubeleri ve birlikte çalıştığı partner şirketleri bulunan pjur, ülke distribütörü olarak çalıştığı firmaları büyük bir özen ve yüksek kalite standartlarıyla seçer.

Saflık ve Kalite

pjur markası için en önemli konu, güvenilirlik ve kalitedir. Her bir pjur ürünü, en doğal zevkin, saflık ve kaliteyle buluşması için tasarlanmıştır. Bu amaçla, pjur ürünlerinde hiçbir tatlandırıcı veya renklendirici kullanılmaz. Bütün pjur ürünleri, dermatolojik testlerden geçirilir ve en üst seviyedeki Alman kalite ve kontrol kriterlerine uygun olarak üretilir.

Bütün su ve silikon bazlı pjur ürünleri CE sertifikalıdır.

Dünya üzerinde hangi ülkede satılırsa satılsın, bütün pjur ürünleri Almanya’ da üretilmektedir(MADE IN GERMANY).

Araştırmacı ve Yenilikçi Anlayış

Aynı zamanda son derece araştırmacı ve yenilikçi olan pjur’ un bazı “ilk”leri : İlk silikon bazlı kayganlaştırıcı, içeriğinde lidocaine veya benzocaine bulunmayan ilk erkek geciktirici sprey, içeriğinde yer alan gingko, ginseng ve jojoba gibi etkili doğal katkı maddeleri sayesinde, kayganlığın yanı sıra güçlü bir ilave etki sağlayan çift etkili kayganlaştırıcılar (double effect glides)...

pjur Dünyasına Hoş Geldiniz...

+-YORUMLAR ( 0 )
Bu ürüne daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Ekle