Sitemize kullanıcı girişi yapabilir veya yeni üye olabilirsiniz
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
EN YENİLER
GRİNİN ELLİ TONU KOLEKSİYONU
VİBRATÖRLER & DİLDOLAR
ANAL OYUNCAKLAR
AKSESUAR & FETİŞ SETLERİ
SEKSİ KOZMETİKLER
BIJOUX INDISCRETS ÜRÜNLERİ
SYSTEM JO BAKIM ÜRÜNLERİ
PJUR KAYGANLAŞTIRICILAR
SCREAMING O ÜRÜNLERİ
KADIN SAĞLIK ÜRÜNLERİ
KADIN İÇ ÇAMAŞIRI
ERKEKLER İÇİN ÜRÜNLER
ERKEK SAĞLIK ÜRÜNLERİ
PEMBE KİTAPLAR
İNDİRİMDEKİLER
Yeni çıkan ürünler, sitemizdeki yenilikler ve kampanyalardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olun
Web sitemizi ve ürünlerimizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz

Basında Biz

 

Dipnot.tvSEVİŞEMEYENLER BU HABERE BAYILACAK: Tasarım ödüllü vibratörler, kelepçeler…

 

Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu başarılı bir iş kadını olan Özlem Erkan, evlilik sorunları nedeniyle psikiyatriste giden bir arkadaşını doktorunun erotik shop' a yönlendirmesi üzerine bu sektörle tanışıyor. Arkadaşına eşlik etmek için gittiği pasajdaki görevlinin kendilerine alaycı gözlerle bakması üzerine pembebulutlar.com' u kurma kararı alıyor.

 

Yani cinselliğin bir tabu olması, özellikle kadın cinselliğinin yok sayılması, birçok cinsel sorunu olan kişinin nereye başvuracağını bilememesi Pembe Bulutlar' ın varoluş sebeplerini oluşturuyor.

 

Erkan bu işin bir kadın tarafından yapılması gerektiği fikrine en başından itibaren  çok inandığını belirtip Pembe Bulutlar ile ilgili tüm merak edilenleri anlattı:

 

Neden seks shop değil de bir internet sitesi kurmayı tercih ettiniz?

Mevcut erotik shopların ve satış sitelerinin hiçbirinin kadınlara yönelik olmadığını gördüm.  Pornografik görüntüler içeren, insana güven vermeyen ve kalitesiz, 3. sınıf ürünler satılan internet sitelerinden alışveriş  yapmak bir kadın için çok mümkün değil. Değil ki Türk kadının bir mağazaya girmesi.. Bu sebeple öncelikle kadın gözüne hitap edecek, cinsel sağlık bilgilerinin yer aldığı ve tüm Türkiye'ye hitap edebilecek bir internet sitesi açmaya karar verdim. 

 

Seks oyuncaklarını kimler kullansın? Bir profil var mı?

Seks hayatına renk ve eğlence katmak isteyen çiftler, partneri olmayan ama cinsel istekleri devam eden kişiler, tedavi olan kişiler (doktor tavsiyesi ile) … Aslına bakarsanız yetişkin tüm kişiler. Aralık ayı içerisinde erkek müşterilerimiz için www.mavi bulutlar.com yayına girecek. Bu sitede erken boşalma problemi yaşan kişiler için doktorların tavsiye ettiği ürünler satılacak.  

 

Günde kaç tık alıyor site? Üyelerinizin yaş aralığı ve erkek-kadın oranı nedir?

Günde ortalama 2000 - 2500 tık alıyoruz. İlginçtir üyelerimizin yarısını erkekler oluşturuyor. 25-45 yaş aralığı ağırlıklı, ancak 65 yaşında da müşterimiz var ve son derece hoş ve zevkli ürünler satın alıyor kendisi. Çok sevdiği eşini kaybetmiş ve her sağlıklı 65 yaşındaki insan gibi cinselliği devam ediyor.

 

Bu duruma eşiniz ve yakın çevreniz ne diyor?

Eşim, ailem ve yakın çevrem işin başından itibaren çok destek oldular. İleri görüşlü bir anne - babaya sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ancak onların desteği olmasa da inandığım işi yapmaktan geri kalmazdım.

 

Daha çok hangi ürünlere ilgi var?

En çok, tasarım ödüllü vibratörlerimiz satıyor. Bu ürünler hem insan ergonomisine uygun hem de görselliğe hitap ediyor. Eşlerin en çok aldığı ürün ise We-Vibe2. Erkek müşterilerimizin tercihi, penis halkaları (kan dolaşımını yavaşlatarak ekstra sertlik ve uzun süreli ereksiyon sağlıyor) ve erkek mastürbasyon aletleri. Şaka yapmak isteyenlerin ilk tercihi de ördek ve tavşan vibratörümüz.

 

Kullanıcılardan geri dönüş alıyor musunuz? “Bu seksi oyuncak sayesinde ilişkim renklendi, her şey yoluna girdi” gibi...

Bizim sitemiz çok interaktif. Sürekli geri dönüş alıyoruz. Evliliğim kurtuldu diyenler, vajinusmusum tedavi oldu diyenler…  En çok cinsel problemler ile ilgili soru alıyoruz. Artık bu soruları cevaplamak için sitemizde uzman psikolog var. Sitemize üye olanlar, doktorumuza danışabiliyor, görüş alabiliyor ve tedavi gerekiyorsa ilgili doktorlara yönlendiriliyorlar. Bu tip bir uygulama kendi kategorisinde Türkiye' de bir ilk.  

 

Ürünler Türkiye'nin en çok hangi bölgesinde ilgi görüyor?

En çok büyük şehirlerden sipariş geliyor. Ancak, nüfusa oranla muhafazakar şehirlerden de çok sipariş alıyoruz.  Çok geniş bir kesim ürünlerimizi tercih ediyor. Evli - bekar, eğitimli - eğitimsiz, genç - yaşlı… Buradan varacağımız sonuç, aslında çok basit bir gerçekle bizi karşı karşıya getiriyor: Cinsellik tüm yetişkinler için var ve bu bizim yaradılışımızın bir parçası.

 

Yeni çıkan her ürünü alan müşterileriniz var mı?

Bir koleksiyoner gibi, her yeni ürünü alan müşterilerimiz var. Ürünlerimizin tasarımları öyle güzel ki, onları haksız bulmuyorum.

 

Ürünlerin garip bir nedenden dolayı geri geldiği oluyor mu?

İade oranımız çok düşük. Ürün kalitesi çok yüksek olduğu için arızalı ürünler çıkmıyor. Bazen boyutlarına dikkat etmeden satın alma yapan müşterilerimiz, aldıkları ürünü, kendilerine daha uygun bir ürünle değiştirmek isteyebiliyorlar.

 

Şimdiye kadar karşılaştığınız en komik şikayet sebebi ne idi?

Hakkımızda çok şükür hiç şikayet yok. Nadiren de olsa hatalar olduğunda bunu mutlaka telefi ediyoruz. Bu anlamda Pembe Bulutlar' ın müşteri hizmetlerine, satış öncesi ve sonrası desteğine çok inanıyorum. Bu, bizim en başarılı yanımız bence. Koşulsuz müşteri memnuniyeti düşüncesi ile hareket ediyoruz. İnanır mısınız, şikayet değil ama çok teşekkür maili ve telefonu alıyoruz. İnsanlar için tabu olan bir konuda bu kadar yüksek seviyede hizmet vermememizden ve daha önemlisi sitemizi onlara sunuş tarzımızdan çok memnunlar.  

 

Ürünleri test amaçlı siz de deniyor musunuz? Sizce en yararlı ürününüz hangisi?

Distribütörü olduğumuz markaların yeni geliştirdikleri tüm ürünleri getiriyoruz. Bu ürünler, dünyanın önde gelen markaları tarafından, konularında uzman kişiler ve tasarımcılar tarafından üretiliyor, tarafımdan test edilmeye ihtiyaçları yok. Bence en yararlı ürün, çiftlerin birlikte kullandıkları, kadın orgazmına kolaylık sağlayan We-Vibe2 isimli ürün.

 

Sizce fiyatlar pahalı değil mi?

Sitemizde satılan ürünlerin fiyatları piyasa da satılan, uzak doğudan ithal edilmiş, son derece sağlıksız, göze hitap etmeyen ve hijyen koşulları taşımayan ürünlere kıyasla pahalı. Ancak insan sağlığı ile bu kadar yakın temas içinde olan bir ürünün, kim tarafından, nerede üretildiği, hangi malzemeden yapıldığı bence büyük önem taşıyor. Bizim ürünlerimizin tamamı tıbbi standartta silikon ve paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiştir.

 

Muhafazakar kesimden müşterileriniz var mı?

Bunu bilmemiz mümkün değil. Muhafazakar mısınız diye bir soru sormuyoruz. Ama neden olmasın ki, onlar seks yapmıyorlar mı? 

 

Çağla Gillis

 

 

http://www.dipnot.tv/19761/SEVisEMEYENLER-BU-HABERE-BAYiLACAK-Tasarim-odullu-vibratorler-kelepceler…-Dipnot-Tablet-dergi-40-sayisinda.aspx

   

Anasayfa | En Yeniler | Faydalı Bilgiler | Müşteri Hizmetleri | Hakkımızda | İletişim
Tüketici Hakları | Güvenlik ve Gizlilik | Teslimat | Site haritası | RSS