Sitemize kullanıcı girişi yapabilir veya yeni üye olabilirsiniz
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
EN YENİLER
GRİNİN ELLİ TONU KOLEKSİYONU
VİBRATÖRLER & DİLDOLAR
ANAL OYUNCAKLAR
AKSESUAR & FETİŞ SETLERİ
SEKSİ KOZMETİKLER
BIJOUX INDISCRETS ÜRÜNLERİ
SYSTEM JO BAKIM ÜRÜNLERİ
PJUR KAYGANLAŞTIRICILAR
SCREAMING O ÜRÜNLERİ
KADIN SAĞLIK ÜRÜNLERİ
KADIN İÇ ÇAMAŞIRI
ERKEKLER İÇİN ÜRÜNLER
ERKEK SAĞLIK ÜRÜNLERİ
PEMBE KİTAPLAR
İNDİRİMDEKİLER
Yeni çıkan ürünler, sitemizdeki yenilikler ve kampanyalardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olun
Web sitemizi ve ürünlerimizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz

Basında Biz

 

www.hurriyetaile.comKamufle edilmiş seks oyuncakları

Bir yazının tam ortasındayım. Öyle bir gazımı almışım ki hararetle yazıyorum. Birden telefon çaldı. Susmasını dileyerek iki kez çalmasının ardından ahizeyi istemeye istemeye kaldırdım. Zira yazının o anda bölünmesi son istediğim şeydi. Aklımda yazı, yarı dinler-yarı düşünür ahizeyi kulağıma yapıştırdım.

“Funda Hanım merhabalar, size bir bülten göndermiştim elinize ulaştı mı?” O kadar sevimli bir ses tonu ile konuşuyor ki ahizenin öteki ucundaki hanımefendi, çok istediğimi halde ‘daha sonra görüşebilir miyiz’ yerine ağzımdan şunlar çıktı: “Ihhıı ıhhııı, neyle ilgiliydi?” Bir yandan da düşüncelerimi yazıdan uzaklaştırmıyorum.

Kız: “Mail’de konu kısmında ‘Pembe Bulutlar’ diye geçiyor.”
Ben: “Konudan bazen hatırlayamayabiliyorum, içeriği neydi acaba?” kıza mahcup olmamak için iyice yazıdan uzaklaştım ve tamamen konsantre bir şekilde dinlemeye koyuldum.
Kız: “Şey işte Pembe Bulutlar” utana sıkıla…
Ben: “Öyle bir konuyu hatırlayamadım. Bir kez daha atabilirseniz sevinirim.”
Kız: “Tamam, hemen atıyorum.”

İki saat sonra yine bir telefon:
Kız: “Mailim elinize ulaştı mı?”
Ben: “Henüz ulaşmadı.”
Kız: “A nasıl olur, 1-1,5 saat önce atmıştım.”
Ben: “Konusunu tekrar bir hatırlatabilir misiniz, belki okumuşumdur ama…”
Kız: “İşte, Pembe Bulutlar, kehm kühm”
Ben: “Pek hatırlayamadım, doğru mail adresi olduğuna emin misiniz?”

Maildeki bir ‘nokta’nın azizliğine uğradığımıza hemfikir, tekrar maili göndermesini rica ederek telefonu kapattık. Kapamadan önce de kız bir daha telefon açıp teyit etme konusunda tereddüt etmiş olacak ki, “Bültenimizi aldığınızda değerlendirmeye alırsanız çok sevinirim” dedi.

Ben: “Konseptimize uyan ürünleri değerlendirmeye çalışıyoruz. Eğer sizinki de uygunsa mutlaka bu kadar aramanıza değerlendirmeye çalışırız.”

Hemen sonra bülten geldi. Telefondaki kız ısrarcı olmasına ısrarcı ama bir o kadar da bültenin içeriğini bir sır gibi sakladığından merakla maili açtım ve daha okumadan hemen resimlerden birini tıkladım.

Sarı bir oyuncak ördek. Hani şu mıncıkladığınızda ses çıkaran türden. İçimden de kız için “Allah Allah, biri neden bir oyuncak bülteni gönderirken bu kadar çekine sıkıla konuşur.” diyorum. Bir yandan da “Neden bir oyuncağa Pembe Bulutlar diye bir bülten başlığı atarlar?” diye düşünmekten de kendimi alamıyorum.

Elim ikinci resme gidiyor. Bir çantanın içinde ruj ve yine kendime göre yorumlar:

“Aaaa makyaj ürünleri mi bunlar yoksa”nın ardından bir “ne alaka, şimdi oyuncakla ruj” derken son resmi açıyorum. Eflatun bir masaj aleti. Ona da yorumum: “Bu aletle acaba nasıl bir masaj yapılıyor?”

 

Ardından kendimce anlamlandırmaya çalıştığım üç resmin bültenine bir göz atayım dedim. Ve bir çığlık! Bildiğiniz seks oyuncakları. Bir kahkaha da kendimce yaptığım masum yorumlara.

Ardından geyik başladı tabi: Tüm kızlardan değişik yorumlar. Birimiz “Aa bu nasıl kullanılıyor?”, diğerimiz “İşte şunu şöyle yapıyorsun, bunu da böyle”, başka birimiz “işte bunlar kamufle edilmiş seks oyuncakları”, bir diğeri “Yaa çok ilginç”, beriki “ya insanlar neler icat ediyor”, diğeri “bülteni değerlendirmeye almadan önce kullanmamız gerektiğini yaz maille” vs vs.

Geyik bir müddet daha devam etti.

Benim aklımdaysa hangi konsepte uygun bulup bu bülteni değerlendirebileceğim kaldı.

Bu günün ardından… Ben Funda Çamözü, herkese dilediğince özgürlük diyorum.

Anasayfa | En Yeniler | Faydalı Bilgiler | Müşteri Hizmetleri | Hakkımızda | İletişim
Tüketici Hakları | Güvenlik ve Gizlilik | Teslimat | Site haritası | RSS